Pracownia stomatologiczna i pomoc wielu specjalistów w jednym miejscu

0
1567
Pracownia stomatologiczna i pomoc wielu specjalistów w jednym miejscu

Obecnie popularność zdobywają miejsca, w których pacjent może uzyskać kompleksową pomoc i opiekę medyczną. Tak jest np. w przypadku połączenie usług stomatologa, ginekologa i endokrynologa, co ma miejsce w klinice Ultimed w Łodzi.

Klinika Ultimed – jakie usługi świadczy i czy warto ją wybrać?

Klinika Ultimed to miejsce, gdzie można znaleźć szereg specjalistycznych gabinetów. Klinika powstała na bazie praktyki stomatologicznej prowadzonej przez doświadczonych i profesjonalnych lekarzy. Oferują oni m.in. możliwość wykonywania takich zabiegów jak: ekstrakcja zębów, usuwanie zębów, a nawet hemisekcja a resekcja zębów. O ile samo wyrywanie zębów nie jest nowością, o tyle połączenie pracy stomatologa z innymi lekarzami stwarza szerokie możliwości w zakresie leczenie wymagających i skomplikowanych schorzeń.

Klinika w zakresie stomatologii specjalizuje się w endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej oraz zaawansowanej protetyce stomatologicznej. W klinice pracuje też lekarz chirurg, ginekolog i endokrynolog, co ma znaczenie np. w przypadku kobiet w ciąży, które mogą w jednym miejscu zadbać o leczenie kilku przypadłości.

Idea współpracy gabinetów stomatologicznych z innymi lekarzami, w tym specjalistami także od chorób wewnętrznych i położnictwa, pozwala na objęcie pacjentów wszechstronną opieką i możliwość leczenia nawet skomplikowanych chorób. Ma to duże znaczenie w sytuacji kiedy pacjenci kwalifikują się do zabiegów chirurgii stomatologicznej. Sprawdza się także w przypadku kobiet w ciąży.

Informacje o działaniu kliniki są dostępne na jej oficjalniej stronie internetowej – ultimed.com.pl. Można tam znaleźć dane na temat codziennej pracy lekarz i doświadczenia jakie posiada personel.

Idea działania takich miejsc jak klinika odwołuje się do połączenia pracy kilku specjalistów, co stwarza szerokie możliwości diagnozowania i leczenia różnorodnych dolegliwości, schorzeń, a w przypadku stomatologii – zadbania o zdrowie jamy ustnej i piękny uśmiech na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here