Meble dla dzieci – jak je wybierać?

0
1858
Meble dla dzieci – jak je wybierać?

Każdy rodzic chciałby swojemu dziecku przygotować taki pokój, w którym będzie ono bezpieczne – ale również pasujący do jego gustu. W przypadku najmłodszych sprawa opiera się raczej o funkcjonalność, podczas gdy starsze dzieci chcą same dokonywać decyzji w kwestii zakupu. Meble Bellamy pozwalają pogodzić wygodę, bezpieczeństwo i estetykę.

Co jest istotne w przypadku mebli dla dzieci? Przede wszystkim bezpieczeństwo konstrukcji – przemyślane modele w połączeniu ze stabilnością wygrywają w każdym zestawieniu. Prócz tego ważne są też szczegóły, na przykład zastosowanie nietoksycznej farby, używanie naturalnych surowców albo wielofunkcyjność. Wszystko to mają w sobie meble Bellamy.

Idealne zestawy

Jeśli czekamy na nasze pierwsze dziecko, to zwykle nie bardzo wiemy, co z mebli dziecięcych faktycznie może się nam przydać. W takiej sytuacji albo kierujemy się tym, co wyczytamy na forach internetowych, albo decydujemy się na dopasowanie mebli po prostu do wystroju domu czy miejsca, które posiadamy na dziecięcy kącik. To może sprawić, że kupimy zbyt mało – albo za wiele mebli. Tymczasem meble Bellamy oferują przede wszystkim idealne zestawy, spośród których rodzice mogą dopasować coś idealnego do swojego domu – i przede wszystkim funkcjonalnego oraz bezpiecznego dla pociechy. Zestawy obejmują zarówno łóżeczka z pasującymi do nich komodami oraz przewijakami, jak również pełne kolekcje z szafami czy stołeczkami.

Rozszerzane kolekcje

To coś dla tych rodziców, którym zależy na tym, aby meble Bellamy posłużyły dzieciom o wiele dłużej aniżeli tylko do momentu zakończenia spania w łóżeczku ze szczebelkami. Meble takie można rozbudowywać i rozszerzać. Z komody z przewijakiem można zrobić klasyczną komodę na ubrania, a łóżeczko ze szczebelkami zmienimy szybko w łoże z baldachimem dla starszego dziecka. To świetne rozwiązanie, jeśli podoba nam się konkretny zestaw mebli i nie chcemy kupować nowego, ale jednocześnie zależy nam na funkcjonalności.

Pojedyncze sztuki

Warto wiedzieć, że meble Bellamy to nie tylko ciekawe zestawy, ale również pojedyncze meble, które można kupić po prostu dlatego, że się nam podobają albo są funkcjonalne. Mowa choćby o uroczych kołyskach czy prostych łóżeczkach, także w modelach rozbudowanych o szufladę. Dla mam, które lubią bliskość ze swoim dzieckiem, doskonałym rozwiązaniem będą fotele bujane, dające ruch, który niemowlęta bardzo lubią, a jednocześnie odciążające kobiecy kręgosłup. Do łóżeczek dla starszych dzieci dobrym rozwiązaniem będą zabezpieczające barierki ochronne, które nie pozwolą im upaść na podłogę podczas snu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here