Dekorujemy salę na urodziny dziecka

0
1898
Dekorujemy salę na urodziny dziecka

Planowanie zabawnego i udanego przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecko również i dla Ciebie powinno być zabawnym i angażującym doświadczeniem! Jeśli starasz się uniknąć wydania fortuny na akcesoria do balonów i inne rzeczy dostępne w sklepach z takimi gadżetami, w tym artykule znajdziesz kilka sezonowych i elastycznych pomysłów na przyjęcie urodzinowe, które nie opierają się jedynie na samym fakcie wyciągnięcia pieniędzy z kieszeni.

Pomysły na dekoracje w zależności od sezonu

Przyjęcie urodzinowe będzie odbywać się jesienią? Zrób popcorn na przekąskę, udekoruj pokój w klimacie Halloween, zrób stracha na wróble i zadbaj o miejsce do gry „przypnij ogon osiołkowi”. Jeśli chcesz postawić na balony – wybierz te w kolorach jesieni, albo możesz postawić na różne akcesoria do balonów aby było jeszcze bardziej klimatycznie.

Zimowa kraina czarów? Udekoruj ciasteczka cukrem, zadbaj o ozdoby z akcesoriami do balonów, możesz pomyśleć o zrobieniu papierowego łańcucha i ozdobach w doniczkach. Aby zaoszczędzić pieniądze i czas, możesz też postawić ogólnie na wiele dekoracji, które można łączyć i zmieniać w zależności od potrzeb i kolorów i wykorzystać na inne przyjęcia.

Dekoruj razem z dzieckiem – będzie jeszcze fajniej!

Oto kilka szybkich pomysłów na dekoracje, które możesz zrobić ze swoimi dziećmi, aby zbudować piękną atmosferę imprezową. Aby uzyskać maksymalną użyteczność tworzonych ozdób, wybierz kolory i rozmiary, z których będzie można korzystać przy wielu różnych okazjach np. śnieżynki z papieru będą dobre nie tylko na urodziny dziecka, ale i na wigilię.

akcesoria do wykonywania dekoracji z balonówGirlanda na drutach- aby wykonać girlandę, potrzebujesz: trochę czasu, wełny i umiejętności. Samouczki na Youtube są zdecydowanie najlepszym źródłem informacji, jeśli chcesz zrobić coś tak wyjątkowego. Jeśli nie masz czasu ani umiejętności lepiej będzie postawić na klasyczne akcesoria do balonów, jak i same balony.

Innym pomysłem (wracając do zimowej krainy czarów) jest przygotowanie śnieżynek z kartek i połączenie ich razem z balonami i akcesoriami do balonów. Wtedy oczywiście potrzebujesz raczej białych i niebieskich, błękitnych a może nawet srebrnych – jeśli uda Ci się je znaleźć. Jedyne czego potrzeba do zrobienia tej dekoracji do blok rysunkowy, sprawne nożyczki i trochę wyobraźni. Już samo tworzenie tych ozdób z małym solenizantem będzie dla niego super prezentem, dlatego naprawdę warto zorganizować sobie tę chwilę czasu i sprawić radość córce bądź synowi, angażując go to aktywnie w przygotowania do tego wielkiego dnia. Z pewnością będzie to przyjęcie, o którym długo nie zapomni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here