Biurko rosnące – prawdziwy hit dla ucznia i rodzica

0
6235
Biurko rosnące - prawdziwy hit dla ucznia i rodzica

Twoje dziecko wróciło do szkoły, ale jego meble nagle wydają się za małe? Być może potrzebujesz biurka rosnącego wraz z dzieckiem. Jest to absolutny hit, którego zakup stanowi świetną inwestycję na lata.

Nowy rok szkolny to czas nowych postanowień, nowych wyzwań i oczywiście gorączkowych zakupów artykułów do szkoły. Nie inaczej jest w przypadku mebli dla ucznia. Wielu rodziców z niepokojem stwierdza, że ich dziecko wyrosło ze starych mebli. Biurko jest za niskie, przez co dziecko się garbi, a mała ilość schowków i szuflad sprawia, że wszystkie rzeczy lądują na łóżku, krześle i na podłodze. Czy jest na to jakaś recepta? Tak! Biurko rosnące wraz z dzieckiem lub inaczej biurko ergonomiczne dla dzieci.

Biurka rosnące wraz z dzieckiem, czyli jakie?

Biurka rosnące dla dzieci mają wiele funkcji, które czynią je idealnym prezentem na nowy rok szkolny. Po pierwsze dzięki specjalnej konstrukcji rosną wraz z dzieckiem. Co to dokładnie oznacza? Takie biurko posiada specjalną regulację wysokości blatu, która umożliwia dostosowanie wysokości biurka do wzrostu dziecka. Dzięki temu będzie odpowiednie zarówna dla pierwszoklasisty, jak i dla nastolatka.

Biurka rosnące wyposażone są także w regulowany kąt nachylenia blatu, co korzystnie wpływa na postawę podczas pracy i zabawy przy biurku i w konsekwencji pomaga zapobiegać wadom postawy u naszych dzieci. Kąt nachylenia blatu w biurku ergonomicznym można ustawić odpowiednio do każdej aktywności – pisania, czytania, malowania i innych zajęć. Jedno biurko rosnące dla dziecka posiada zatem wiele zastosowań, dzięki czemu sprawdzi się zarówno dla małego ucznia, jak i dla dorastającej młodzieży.

biurko rosnące z dzieckiem

Biurko rosnące – jakie dodatki?

Do biurek rosnących oferowane są różnorodne dodatki i akcesoria, które sprawiają, że można samodzielnie stworzyć wyjątkowy kącik do pracy i zabawy. Przydadzą się do tego np. kontenerki na kółkach i poduszki do nich (dodatkowe miejsce do siedzenia), wkłady do szuflad z organizerem, panel magnetyczny, dedykowane lampki do biurek, nadstawki, podkładki pod książki, osłony na narożniki, półki i wieszaki na plecak czy dodatkowe dostawki do biurek powiększające ich powierzchnię roboczą.

biurko regulowane

Co istotne, dziecięce biurka ergonomiczne mają praktyczne komory i szuflady, w których dzieci mogą przechowywać szkolne książki i przybory do malowania czy rysowania. Takie biurka są także bardzo bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Ich nowoczesny wygląd oraz szeroka gama kolorystyczna to gwarancja, że każdy młody człowiek znajdzie tu kolor odpowiedni dla siebie.

Szeroki wybór biurek rosnących w sklepie Sarenka.eu

Jeśli szukacie biurka rosnącego, ale wciąż zastanawiacie się, jakie powinno być i jak wyglądać, aby spodobało się waszemu dziecku sprawdźcie ofertę w sklepie z meblami Sarenka https://sarenka.eu/. Znajdziecie tu bogaty wybór biurek ergonomicznych dla dzieci oraz inne meble, przy pomocy których możecie wyposażyć pokój ucznia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here