Tablice manipulacyjne Foxy Family

0
1153
Tablice manipulacyjne Foxy Family

W ostatnim czasie tablice manipulacyjne stały się bardzo popularne. Wielu rodziców sięga po tego typu zabawki dla swoich dzieci. Ich bardzo interesującą ofertę posiada firma Foxy Family. Warto zapoznać się z produktami dostępnymi w sklepie. Weryfikację oferty poprzedzić lekturą artykułu: https://foxyfamily.pl/tablica-manipulacyjna-co-to-takiego/.

Czym są tablice manipulacyjne?

Tablica manipulacyjna to bardzo praktyczna i użyteczna zabawka. Zamiast kupować dziecku tony grających, brzęczących, plastikowych zabawek, warto postawić na jeden gadżet dobrej jakości, który nie tylko zapewni dobrą zabawę, ale także pomoże nabyć wiele przydatnych umiejętności.

Tablica manipulacyjne jest wręcz genialna w swojej prostocie. Przykuwa ona uwagę dziecka i sprawia, że może ono bezpiecznie manipulować różnego rodzaju przedmiotami jak np. kable, wtyczki, łańcuchy itd. Takie tablice wspierają rozwój motoryczny dzieci i uczą ich manipulowania różnymi przedmiotami.

Na rynku dostępne jest wiele modeli tablic tego typu zarówno dla najmłodszych dzieci jak i dla trochę starszych. Warto zaznaczyć, że tablice powstały w oparciu o pomoce dydaktyczne oferowane przez Marię Montessori i używane w tym nurcie pedagogiki.

Dlaczego warto się zdecydować na zakup tablicy manipulacyjnej?

Tablica manipulacyjna to bardzo praktyczna i użyteczna zabawka, która z pewnością zaciekawi dziecko na długi czas. Jest ona nakierowana na poznawanie świata i nabywanie nowych umiejętności, a także na rozwijanie samodzielności dzieci. Te proste zabawki pozwalają maluchowi zachować swobodny kontakt z przedmiotami, które są wykorzystywane w każdym domu, jednak nie koniecznie można do nich dopuszczać malucha (jak np. kontakt).

Tablica dale wiele możliwości. Wydaje ona rożne dźwięki, pozwala przesuwać poszczególnymi elementami, wiązać je czy zapinać. Dzięki temu zabawka ta oddziałuje zarówno na słuch jak i na dotyk.

Ciekawym rodzajem tablic są tablice sensoryczne, które wykorzystywane są przede wszystkim w terapii sensorycznej. One kładą szczególny nacisk na bodźce zmysły dotyku, równowagi i czucia głębokiego. Posiadają one mnóstwo faktur oraz kształtów. Mogą one oddziaływać nie tylko na ręce, ale także na stopy. Możliwości jest naprawdę wiele.

W ofercie sklepu Foxy Family dostępne jest wiele modeli tablic manipulacyjnych. Warto zaznaczyć, że ich dużym atutem jest to, że kształtem przypominają różne zwierzęta, co jeszcze bardziej przyciąga uwagę dzieci i zaciekawia je. Takie tablice mogą być bardzo ciekawą dekoracją pokoju dziecięcego. Z pewnością warto zdecydować się na zakup najlepszego modelu tablicy manipulacyjnej.

Koniecznie doczytaj: http://www.krakinfo.pl/tablice-manipulacyjne-na-prezent/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here