Poznaj 3 sposoby jak kupić ubrania w atrakcyjnej cenie?

0
1624
Poznaj 3 sposoby jak kupić ubrania w atrakcyjnej cenie?

Odzież to kategoria produktowa, na którą najczęściej przyznawane są zniżki. Część z nich to zabiegi marketingowe mające na celu zachęcić klientów do kupienia akurat wybranej bluzki czy jeansów, a cześć to rzeczywiście okazje na zaoszczędzenie kilka złotych na zakupach „ubraniowych”. No właśnie, jak rozpoznać atrakcyjne oferty i eliminować te mające na celu naciągnąć nas na zakup konkretnej rzeczy. Kupony rabatowe na ubrania będą tematem wiodącym dzisiejszego artykułu.

Jak zyskać kody rabatowe?

Półki sklepów odzieżowych uginają się od towaru. Część z nich jest przeceniona dla każdego, kto zdecyduje się odwiedzić dany sklep, natomiast na część asortymentu przydzielane są specjalne kody rabatowe na ubrania. Jak zdobyć taki kod? Tutaj możliwości jest bardzo wiele, ponieważ niektóre sklepy decydują się na rozsyłanie oferty mailowo bądź SMSem inne proponują swoim klientom zapisanie się na newsletter, czy polubienie fanpage’a na Facebooku, a w zamian za to Ci otrzymują zniżkę w wysokości 10% na dowolny asortyment. To bardzo popularna metoda, która nagradza obydwie strony. Klient otrzymuje możliwość posługiwania się kuponami rabatowymi na ubrania, a marka sposobność do rozsyłania oferty handlowej na jego adres @ lub poprzez Facebooka.

Lojalni klienci mają lepiej

Kupony rabatowe na ubrania przydzielane są również ze względu na różnego rodzaju tematyczne okazje. Będzie to m.in. Black Friday, Walentynki, Halloween, Święta Bożego Narodzenia i tak wymieniać można by jeszcze długo. Właściciele sklepów doskonale wiedzą, że to okresy, w których kupujemy prezenty albo sobie, albo komuś, dlatego chętnie obdarowują swoich klientów kuponami rabatowymi na ubranie dostępne w ich sklepach. Zniżki i kupony rabatowe na ubrania otrzymują również lojalni klienci. Najczęściej jest to kilka procent upustu na kolejne zamówienie. Jeżeli regularnie dokonujemy zakupów w danym sklepie, możemy liczyć na bardzo dobre okazje, które z pewnością pozwolą zaoszczędzić trochę grosza.

Serwisy z kodami

Zniżek można również szukać na różnego rodzaju stronach z kuponami rabatowymi. W takich serwisach skupione są promocje do większości popularnych sklepów, dlatego w łatwy sposób można sprawdzić, czy akurat na asortyment danej marki są akurat dostępne jakieś kupony rabatowe na ubrania. To bardzo wygodny i szybki sposób na sprawdzenie promocji, które jak wiemy, pojawiają się cały czas. To także świetne miejsce do porównywania różnego rodzaju okazji. W szybki sposób możemy sprawdzi asortyment konkretnego sklepu lub nawet porównać zniżki dostępne u poszczególnych marek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here