Nora Roberts – książki autora. Powieści, romanse i sensacja

0
6141
Nora Roberts - książki autora

Choć Nora Roberts głównie znana jest ze swoich kultowych romansów, to nie jest to jedyny gatunek, w którym pisarka tworzy. Wśród niemal 300 książek, które powstały do tej pory znajdziemy także powieści fantasy, science fiction, thrillery i obyczajowe. Nora Roberts – książki autora to literatura, po którą warto sięgnąć. Poznaj tytuły warte uwagi.

Nora Roberts – pisarka, która nie ogranicza się do jednego gatunku

Nora Roberts jest amerykańską pisarką, cieszącą się dużą popularnością. Z całą pewnością przyczynia się do tego fakt, że autorka nigdy nie zamknęła się bańce twórczej i jednym gatunki. Książki jej autorstwa docierają do różnych odbiorców. W szerokim dorobku zarówno fani science fiction, thrillerów, jak i romansów znajdą pozycję dla siebie. Nora Roberts tworzy również literaturę obyczajową, więc jej książki są świetną propozycją dla osób, które szukają ciekawie poprowadzonej fabuły, oryginalnych i zapadających w pamięć postaci.

Twórczość Nory Roberts została wielokrotnie nagrodzona prestiżowymi nagrodami. Autorka ma na swoim koncie wyróżnienia takie jak: RITA Award – nagrodę przyznawaną przez Romance Writers of America oraz Quill Award for Romance. Co więcej, 147 tytułów autorki trafiło na listę bestsellerów New York Timesa, w tym 18 napisanych pod pseudonimem J.D. Robb. W 2000 roku Roberts zapełniła listę bestsellerów „Publishers Weekly” 13 tytułami. Powieści pisarki przetłumaczono na ponad 25 języków. Książki Roberts doczekały się również filmowych adaptacji. Na wielki ekran przeniesione zostały między innymi powieści „Carolina Moon” oraz „Angels Fall”. Łączny nakład wszystkich książek Nory Roberts na świecie to ponad 400 milionów.

Nora Roberts – książki autora w ofercie SkupSzop

Książki autorstwa Nory Roberts znajdziesz w ofercie SkupSzop. Zarówno romanse, jak i thrillery i powieści fantasy. Książki autorki to świetna propozycja dla wszystkich czytelników, którzy cenią sobie nietypowe i oryginalne historie. Na które tytuły warto zwrócić uwagę? Z całą pewnością na atencję zasługuje cykl MacGregorowie. Jest to jedenaście wciągających tomów, w których Roberts przybliża losy i miłosne perypetie rodziny MacGregorów.

Książki autorki są najlepiej sprzedającą się literaturą dla kobiet w Polsce. Choć i mężczyznom niektóre tytuły mogę przypaść do gustu. Dzięki Norze Roberts tak zwana „literatura kobieca” przestała być kojarzona tylko z sentymentalnymi romansami. Pisarka bardzo zręcznie udowodniła, że historię romansu można wpleść w kryminał, thriller, wielopokoleniową sagę, powieść sensacyjną, obyczajową, przygodową czy historyczną, a nawet fantastyczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here