Metryczka dla dziecka – pomysł na prezent dla młodych rodziców

0
802
Metryczka dla dziecka

Metryczka to jeden z najlepszych pomysłów na prezent dla młodych rodziców. Sprawdzi się tuż po narodzinach malucha lub też w momencie uroczystości Chrztu Świętego. Zawiera się w niej najważniejsze informacje na temat danego dziecka, ale też jego rodziców. Dzięki temu można sprawić bliskim wyjątkowy prezent i pamiątkę na długie lata. Metryczkę można zawiesić m.in. nad dziecięcym łóżeczkiem.

Metryczka dla dziecka – czemu warto się nią zainteresować? Co w sobie zawiera?

Profesjonalnie zaprojektowana i wykonana metryczka dla dziecka zawiera w sobie szereg ciekawych informacji na temat malucha, atrakcyjne elementy graficzne, ale też zdjęcie dziecka. Wśród najważniejszych informacji zawartych w metryczce znajdują się:

  • imię dziecka,
  • data urodzenia,
  • godzina urodzenia,
  • waga,
  • długość,
  • miejsce urodzenia,
  • imię mamy,
  • imię taty.

Najlepiej, jeśli na metryczce umieści się wyżej wspomniane zdjęcie, ponieważ plakat zyska w ten sposób na wartości i będzie jeszcze bardziej wyjątkowym podarunkiem. Jeśli ktoś od dłuższego czasu zastanawia się nad tym, co sprezentować młodym rodzicom powinien pomyśleć właśnie o metryczce. To nie tylko sentymentalna pamiątka, ale też wspaniała dekoracja do dziecięcego pokoju.

Metryczka dla dziecka – możliwość swobodnej personalizacji

Dobrą informacją dla zainteresowanych osób jest to, że popularna marka Abudzi umożliwia swobodne personalizowanie omawianych metryczek dla dzieci i rodziców. To osoba zamawiająca decyduje, co konkretnie umieści na metryczce, jakie zdjęcie dobierze i jak finalnie będzie wyglądała cała kompozycja. Projektowanie takich podarunków jest banalnie proste, wystarczy poświęcić na to odrobinę wolnego czasu i należycie się w to zaangażować.

Metryczki są dużo lepszym wyborem niż różnego rodzaju zabawki. Nie da się ukryć, że maluchy mają zabawek pod dostatkiem, dlatego warto im dostarczyć coś wyjątkowego, do czego będą mogli powracać przez całe swoje życie (nawet w okresie dojrzałości). Taki prezent pomoże upamiętnić chwilę przyjścia na świat długo wyczekiwanego dziecka. Można go zastosować jako indywidualną formę gratulacji dla młodych rodziców. Co istotniejsze metryczki sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu, zarówno tym nowoczesnym, jak i klasycznym. Wystarczy solidnie zawiesić je na ścianie lub też umieścić na komodzie (ewentualnie półce). Każdy klient będzie mógł swobodnie zaprojektować metryczkę dla wybranego dziecka, a następnie ocenić powstały projekt i złożyć finalne zamówienie. Ten wyjątkowy podarunek wcale nie należy do najdroższych, za to sprawi bliskim mnóstwo radości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here