Jak wybrać maskotkę dla dziecka?

0
2306
Jak wybrać maskotkę dla dziecka?

Jeśli chcesz podarować maluchowi świetny prezent, pomyśl o pluszakach i maskotkach. Mogą przedstawiać ulubione postacie z bajek i kreskówek, które wyróżniają się doskonałą jakością. Ponadto są wytrzymałem odporne na uszkodzenia i w 100% bezpieczne. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Co warto wiedzieć o śwince Peppa?

Świnka Peppa to coś więcej niż tylko tylko kreskówka. Urocza świnka w czerwonej sukience to także swego rodzaju opiekunka do dziecka. Wspaniale łagodzi gniew i złość. Cieszy się niezwykłą popularnością wśród maluchów.

Ta pięciominutowa kreskówka stanowi podstawę kanału telewizyjnego dla dzieci Nick Jr, czyli odgałęzienia giganta Nickelodeon. Producenci oferują różnorodną kolekcję Świnka Peppa zabawki. W bogatej ofercie znajdziesz nie tylko maskotki, ale też książki, płyty DVD, naczynia, domki i okulary. Dzieci je uwielbiają.

Kreskówka pojawiła się po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii 15 lat temu. Od tego czasu cieszy się niezmiennie wielką popularnością. Łączy doskonałą animację, ciekawe fabuły z przesłaniem. Opowieści przemawiają zarówno do dzieci, jak do rodziców. Na uwagę zasługują też scenariusze, nawiązujące do codziennych problemów. Zawierają cenne przesłania o dzieleniu się, byciu uprzejmym i troskliwym.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając pluszaki?

Szukając zabawki Świnka Peppa, koniecznie zwróć uwagę na to, czy jest wykonana z naturalnych tkanin. Sprawią się o wiele lepiej niż te, wykonane z materiałów syntetycznych. Najlepsze są maskotki z bawełny organicznej, wełny i bambusa. Zwróć uwagę też, czy w zabawkach znajdują się naturalne i nietoksyczne barwniki i pigmenty pochodzenia roślinnego. Wtedy nie wydzielają żadnych niebezpiecznych substancji. Nie zagrażają zdrowiu maluszka.

Coraz częściej producenci zabawek stosują też barwniki na bazie wody i ziemi. Są znacznie lepsze niż też na bazie ropy naftowej. Unikaj maskotek wykonanych z poliestru. Nie ulega degradacji i nie jest ekologiczny.

Warto podarować maluszkowi maskotkę Świnki Peppy lub szumiącego misia, która z pewnością wpłynie na jego łatwiejsze zasypianie. Tego typu zabawki pozytywnie też wpływają na jego rozwój społeczny, emocjonalny i fizyczny. Pluszowa zabawka ułatwia nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z rówieśnikami. Dzięki niej maluchy mogą odgrywać różne role i wyrażać swoje emocje. Ćwiczy niedawno nabyte umiejętności i buduje uczucie niezależności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here