Bukowski misie i nie tylko – jakie są zalety przytulanek?

0
2765

Bukowski Design to wyjątkowa marka skandynawskich przytulanek, która od lat cieszy się uznaniem rodziców i samych dzieci. Przytulanki to często najlepsi przyjaciele maluchów, a sentyment do ukochanych zabawek często zostaje nam na całe życie. Wyjątkowe skandynawskie przytulanki to doskonały pomysł na prezent i piękny designerki element wyposażenia dziecięcej sypialni. 

Bukowski design – czym się wyróżnia?

Misie Bukowski to projekty wyjątkowych przytulanek, które wyróżniają się wyjątkowym designem i ponadprzeciętną jakością wykonania tego typu projektów. Bardzo ważne jest także to, że misie Bukowski Design – zgodnie ze skandynawską estetyką – są wykonane w stonowanych kolorach, a przez to są przyjazne i bezpieczne dla wzroku najmłodszych. Jednocześnie w ten sposób misie kształtują poczucie stylu dzieci, przyzwyczajają je do przemyślanych kompozycji kolorystycznych, zamiast krzykliwych i atakujących wzrok projektów.

Jako przytulanki dla niemowląt poleca się Pingwin Sweet Julius czy Miś Eleonore od Bukowski Design. W przypadku tej drugiej zabawki Bukowski Design możliwe jest zamówienie wybranej sukienki dla przytulanki. Dla dwu-, trzylatków poleca się między innymi takie przytulanki od Barbary i Janusza Bukowskich jak: Gabriel & Marian & Lillebror, The Big Bibi, Greve Barron, Herr Nilsson, Króliczek Pretty – biały lub różowy, Myszka Louis, Lorraine, Hercules lub Clementia.

Bukowski design

Bukowski misie – dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości przytulanki?

Dbałość o każdy szczegół, jakim wyróżnia się Bukowski design, sprawia, że misie te nie są jedynie doskonałymi przyjaciółmi dzieci w okresie pierwszych kilku lat. Zostają często z nimi na dłużej, stają się uroczą pamiątką, której po prostu nie sposób się pozbyć. Wysoka estetyka, przemyślane kolory, wyjątkowa jakość sprawiają, że misie takie stanowią cenną dekorację w pomieszczeniu. To stylowe przytulanki, które po prostu nie tracą swojego uroku, nawet gdy ich właściciel lub właścicielka wyrasta z towarzystwa przytulanek.

Misie Bukowski stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo dziecka i jakość wykonania maskotki. Dzięki kochają te przytulanki za piękne wzory, miękkość w dotyku. Cudownie się do nich przytula. Od strony praktycznej warto także podkreślić, że ręcznie wyszywane buzie, pyszczki, noski sprawiają, że zabawki Bukowski Design można odpowiedzialnie prać w pralce.

Dlaczego warto kupować dzieciom przytulanki?

przytulanki

Bukowski Design to jedna z ciekawszych propozycji na rynku zabawek dla dzieci. Oczywiście ogromna uwaga obecnie jest skoncentrowana na zabawkach edukacyjnych, stymulujących rozwój kompetencji poznawczych dziecka, warto jednak przypomnieć, że przytulanki także są istotnym wsparciem dla rozwoju i nie warto lekceważyć ich roli. Przede wszystkim przytulanki dzieciom dają poczucie bezpieczeństwa i bliskości. Taka potrzeba stała także za stworzeniem przez Barbarę i Janusza Bukowskich znanej skandynawskiej marki. Barbara zaczęła je szyć dla swoich synów, dopiero z czasem ta pasja rozwinęła się w biznes. Dziecko ma ogromną potrzebę bliskości także tej fizycznej, przytulania się. Przytulanka tę potrzebę w pewien (oczywiście tylko do określonego stopnia) sposób realizuje. Pluszowe misie dodają także otuchy w trudnych sytuacjach, pomagają uciszyć strach i lęk. Ułatwiają wejście w nowy świat, podjęcie nowego wyzwania, jakim jest choćby wejście do przedszkola. Świetnie sprawdzają się w podróży i ułatwiają zasypianie. Nic więc dziwnego, że dzieci absolutnie kochają przytulanki, a sentyment do niektórych zostaje czasami na całe życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here