Zabawki My Little Pony – co wybierają dziewczynki?

0
2904
Zabawki My Little Pony – co wybierają dziewczynki?

Zarówno zabawki, jak i serial My Little Pony cieszą są dużą popularnością wśród małych dziewczynek, jak i dorosłych kolekcjonerów. Motyw z kucykami dostępny jest na rynku już od wielu lat, dobrze jest więc wiedzieć, po które z zabawek warto jest sięgnąć, chcąc sprawić prezent dziecku.

Skąd popularność zabawek My Little Pony?

Przede wszystkim marka My Little Pony została stworzona w 1983 roku przez firmę Hasbro, czyli jedno z największych przedsiębiorstwo produkujących zabawki. Ten zabawkowy gigant działa na rynku od 1923 roku i jest producentem wielu popularnych serii zarówno tych ze znanych filmów, jak i tworów własnych, w tym: Action Man, G.I. Joe, Play-Doh czy właśnie My Little Pony.

 
Cieszą się tak dużą popularnością głównie ze względu na ich przyjazny dla oka wygląd, kolorowe ciała, długie grzywy oraz ogony, a także unikatowe wzory na ich bokach. Nie można także zapomnieć o produkowanej przez Hasbro bajce opowiadającej o przygodach przyjaznych kucyków.

 
Zarówno bajka z wyrazistymi postaciami, jak również morały, które przekazuje, szczególnie te związane z miłością, przyjaźnią, a także pomocą innym, sprawiają, że zabawki z tej serii cieszą się tak dużą i niesłabnącą popularnością. Fenomen My Little Pony widoczny jest na przykładzie różnorodnej oferty sklepów (np.: www.urwis.pl/figurki/figurki-dla-dziewczynek/figurki-my-little-pony). Widać z jak dużą różnorodnością mamy do czynienia i jak wiele zabawek jest do wyboru, nic więc dziwnego, że dziewczynki tak chętnie po nie sięgają.

 
My Little Pony to nie tylko zabawki

Oprócz samych zabawek dużą popularnością cieszą się także seriale i filmy na ich podstawie. Najchętniej oglądanym z pewnością jest „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Był także pełnometrażowy film, a także serial „Opowieści kucyków” oraz kilka innych ekranizacji. Seriale i filmy, w połączeniu z licznie dostępnymi zabawkami, a szczególnie figurkami kucyków są nieodłącznym zestawem zabaw dziewczynek już od wielu lat.

 
Jakie zabawki My Little Pony?

Z pewnością największą popularnością wśród dziewczynek cieszą się wszelkie figurki kucyków, a także zestawy zabawek z nimi związane. Można w ten sposób zaopatrzyć się nie tylko w same figurki, ale też liczne akcesoria do nich. Dzięki temu zabawa kucykami nie ogranicza się tylko do samych figurek, ponieważ dziecko może ulubione My Little Pony ubierać w ubranka, czesać ich grzywę i ogon, a także inscenizować zabawy i przygody. Można także znaleźć całe zestawy, gdzie oprócz kucyków dostępne są na przykład zamki czy domki.

my little pony modne syreny

Jakie inne zabawki z My Little Pony?

Wybór zabawek rzecz jasna nie ogranicza się do samych figurek, choć to one dominują jeżeli chodzi o dostępny wybór na rynku. Wbrew pozorom sięgając po tę popularną markę, zostało stworzonych wiele innych zabawek właśnie w oparciu o nie. Można do nich zaliczyć lalki i akcesoria z My Little Pony, a także pluszaki z motywami z bajki. Inna możliwość to także puzzle oraz gry planszowe, jak w przypadku popularnego Monopoly. Motyw kucyków wykorzystany został również przez inną popularną serię Hasbro – Play-Doh, dzięki czemu możliwe jest zakupienie ciastoliny. Dzięki temu dziewczynki mogą wykonywać prace plastyczne do tworzenia kolorowych fryzur dla swoich Pony.

 
Dlaczego warto wybrać zabawki My Little Pony?

Najważniejszym powodem z pewnością będzie ich duża popularność i fakt, że dziewczynkom takie zabawki naprawdę bardzo się podobają. Dzięki miłemu kolorowemu wyglądowi, a także dużą różnorodnością figurek i samych zabawek, możliwe jest dostosowanie takich, które najbardziej będą najmłodszym odpowiadały. Dodatkowo to nie tylko zabawa kucykami, ponieważ mogą one wzbudzić także kreatywność u dzieci – figurki można czesać, przebierać, dodawać im akcesoria czy wykorzystywać swoją pomysłowość, by nadać im jeszcze piękniejszego wyglądu. Dla dziewczynek będzie to nie tylko dobra zabawa, ale i wspaniała przygoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here