Pomysły na oryginalne prezenty na Dzień Matki

0
2108

Tradycyjne czekoladki i kwiaty na Dzień Matki można zastąpić oryginalnym i użytecznym prezentem, np. spotkaniem ze stylistką, ekskluzywnym masażem ciała czy kursem kulinarnym. Aktywne mamy ucieszy upominek w postaci np. indywidualnej lekcji tańca czy zajęć jogi, zumby albo ćwiczeń na trampolinach.

Relaksacyjny masaż dla pań i zabiegi kosmetyczne

 26 maja mamę można zaskoczyć, ofiarowując jej chwilę odpoczynku i relaksu. Masaż ciała to doskonały sposób, aby odpocząć i zregenerować siły, np. po ciężkim dniu pracy. Inspiracji do prezentów można szukać w Internecie, np. na stronie prezentmarzen.com. Najchętniej wybierane masaże relaksacyjne to np. masaż gorącymi kamieniami, miodem, czekoladą, chiński, olejkami eterycznymi czy pałeczkami bambusa. Pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki jest też voucher na dowolnie wybrany zabieg kosmetyczny, np. manicure, pedicure, depilację laserową czy oczyszczanie twarzy.

 Prezent na Dzień Mamy – spotkanie ze stylistką

 Oryginalnym prezentem będzie umówienie mamy na spotkanie z profesjonalną kreatorką wizerunku. Stylistka pomaga dobierać ubrania do sylwetki i typu urody. W czasie spotkania uczestniczka zostaje poddana analizie kolorystycznej i dowiaduje się, w jakich kolorach wygląda najlepiej. Podczas wizyty specjalistka tłumaczy też, w jaki sposób, za pomocą ubrań, ukrywać mankamenty figury urody bądź podkreślać jej atuty. Profesjonalne porady w zakresie mody i wizerunku pozwalają poczuć się kobieco i znacznie pewniej w swojej skórze.

 Aktywna mama – pomysły na prezent

 Indywidualna lekcja tańca to kreatywny prezent, który przypadnie do gustu kobiecie, która lubi spędzać wolny czas aktywnie. Zajęcia odbywają się, np. z salsy, tanga argentyńskiego czy modern jazzu. Pierwsza lekcja może być wstępem do rozwijania pasji i skłoni jej uczestniczkę do zapisania się na cały kurs taneczny. Ciekawym pomysłem na prezent jest także karnet na zumbę, jogę, spinning bądź ćwiczenia na trampolinach.

 Kulinarne prezenty na Dzień Mamy

 Miłośniczkę gotowania ucieszy prezent w postaci kursu kulinarnego. W czasie zajęć doskonali się umiejętności kulinarne, uczy łączyć smaki i gotować zupełnie nowe potrawy. Kursy odbywają się najczęściej w kilkuosobowych grupach i prowadzą je doświadczeniu szefowie kuchni. Takie spotkania to znakomita okazja, aby nauczyć się, np. robić sushi, gotować włoskie makarony czy przyrządzać tajskie zupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here