Idealny wózek dla malucha

0
2467

Każdego dnia, dzień po dniu widzisz, jak Twój ukochany maluszek rośnie i rozwija się – zaczyna stawiać samodzielnie pierwsze kroki, nieśmiało idzie ku Tobie. Wówczas pojawia się już ten moment, kiedy to koniecznie należy zakupić wózek na spacery. Co warto wybrać.

Wózki dziecięce Lionelo – gwarancja jakości

Dobrze jest na początku przyjrzeć się unikalnej firmie Lionelo. to, co zapewnia ta firma to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Wszystkie części wózka są specjalnie tworzone pod delikatne ciało dziecka tak, aby go nie urazić. Oczywiście każdy wózek Lionelo posiada konieczne certyfikaty.

Wózek dla dziecka Lionelo – pozostałe atuty

To jednak oczywiście nie wszystkie zalety tych wózków. Wózek dla dziecka Lionelo charakteryzuje się tym, że bardzo łatwo i sprawnie da się wyregulować oparcie, siedzisko i baldachim. Ta możliwość szybkiej i prostej zamiany tych rzeczy pomaga nie tylko dziecku, lecz także rodzicom. Co więcej wózki spacerowe Lionelo zostały wyposażone w pięcio – punktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki nim nawet energicznym maluchom, które czasem nie za bardzo lubią siedzieć w wózku, zostanie zapewnione bezpieczeństwo. Oczywiście każdy wózek wykonany został z wysokiej jakości materiałów.

Lionelo wózek – oryginalne, ciekawe barwy

Na koniec warto jeszcze dodać, że spacerówka Lionelo na pewno zawsze będzie się wyróżniała na tle innych wózków. Bowiem wózki spacerowe Lionelo cechują ciekawe kolor. Nie są one zbyt mocne tak, aby nie dostarczyć dziecku zbyt wielu bodźców, lecz jednocześnie barwy są głębokie i zdecydowanie nie nudne. Do dyspozycji mamy np. wózki w kolorze gołębio szarym, bordowym, szafirowym, ciemno szarym oraz kasztanowym. Który będzie najlepszy? A może – jeśli nie potrafimy sami zdecydować, to nasza pociecha będzie miała bardziej sprecyzowane preferencje? Warto spróbować!

Zobacz wózki spacerowe Lionelo w sklepie abcdomu24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here