Hulajnoga dla maluszka – jaki model wybrać?

0
918
Scoot and Ride Ash

Hulajnoga to wspaniały gadżet, który pozwala na darmowe i szybkie poruszanie się po mieście. Hulajnogi dla dzieci różnią się nieco od pojazdów przeznaczonych dla dorosłych amatorów jazdy. Wygodne siedzisko oraz innowacyjna budowa dziecięcej hulajnogi Scoot and Ride Ash gwarantują świetną zabawę i niezapomniane chwile dla maluszka. Pojazd towarzyszy dziecku od pierwszego roku życia, na początku jest jeździkiem, a potem zmienia się w hulajnogę.

Hulajnoga i jeździk w jednym

Połączenie hulajnogi z jeździkiem sprawia, że z pojazdu mogą korzystać już najmłodsze dzieci. Hulajnoga Scoot and Ride Ash jest przeznaczona dla pociech od pierwszego, aż do piątego roku życia. Hulajnoga ma regulowaną wysokość, dlatego można łatwo dopasować ją do wzrostu dziecka. Maksymalne obciążenie dla pojazdu to 20 kg w formie jeździka oraz 50 kg w formie hulajnogi. Oznacza to, że produkt jest solidny i wytrzymały.

Produkt jest zakupem na wiele lat. Na początku służy dziecku jako wygodny jeździk, następnie można go rozłożyć i korzystać, jak z hulajnogi. Wygodne siedzisko oraz kompaktowa budowa hulajnogi Scoot and Ride Ash zapewnia bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu lub w domu.

Co wyróżnia Scoot and Ride Ash?

Hulajnogi Scoot and Ride Ash dwa w jednym cieszą się niesłabnącym powodzeniem, ze względu na swoją funkcjonalność oraz niepowtarzalny design. Wytrzymały mechanizm zapewnia setki godzin wspaniałej zabawy, hulajnoga posiada 3 kółka — dwa przednie są odpowiednio większe, dzięki temu pojazd jest stabilny.

Trójkołowe hulajnogi z dużymi kółkami to pojazdy antypoślizgowe, można nimi jeździć nawet po nierównym i wyboistym terenie. Wspomagają rozwój dziecka, zachęcają do zabawy i pomagają stawiać pierwsze kroki. Warto również zaznaczyć, że pojazdy dla dzieci dostępne są w pięknej kolorystyce — np. jasny róż oraz pastelowy błękit. Producent zadbał o najmniejsze szczegóły, które wpływają nie tylko na funkcjonalność hulajnogi, ale też na jej wygląd.

Jak przemienić jeździk w hulajnogę?

Aby zmienić jeździk w hulajnogę nie potrzeba żadnych dodatkowych narzędzi. Wystarczy skorzystać z guzika, który znajduje się na obudowie sprzętu. Wygodna metamorfoza pozwoli skorzystać ze wszystkich funkcji pojazdu również w terenie. Regulowana wysokość siedziska daje możliwość dopasowania produktu do aktualnego wzrostu dziecka.

Hulajnoga Scoot and Ride Ash ma obracane i bardzo wygodne siedzisko, do tego jest produktem bezpiecznym dla dziecka. Zbalansowanie elementów hulajnogi zapobiega przewróceniu się pojazdu podczas zabawy. Koła zostały wyposażone w bardzo łatwy w obsłudze hamulec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here