Escape room – prawdziwa przygoda dla dzieci i dorosłych

0
5197
Escape room – prawdziwa przygoda dla dzieci i dorosłych

Ucieczka z pokoju, 60 minut niezapomnianej zabawy w gronie rodziny lub znajomych. Zadanie jest proste, rozwiązać wszystkie zagadki i wyjść z pokoju przed upływem godziny. Wydaje się interesujące?

Każdy pokój posiada inny poziom trudności. Rodzina musi współpracować ze sobą, logicznie myśleć oraz główkować aby rozwiązać wszystkie zagadki. Należy także dobrze przeszukać każde pomieszczenie, nic nie może umknąć. Od tego zależy powodzenie i dobry czas gry. Zagadki uczą najmłodszych umiejętności łączenia faktów oraz logiki oraz przede wszystkim dają mnóstwo radości i satysfakcji.

Escape room Gdańsk to dwa fantastyczne pokoje zagadek.

Pierwszym pokojem jest Pułapka Szeryfa. Jest on polecany na pierwszy raz oraz dla początkujących.  Gra idealna dla dzieci i dorosłych. Mnóstwo ciekawych rekwizytów i zagadek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Klimat typowego westernu znanego ze starych filmów, świetnie odtworzony posterunek szeryfa, naprawdę można poczuć jakby się tam było. Idealny escape room do organizowania urodzin bądź innych imprez.

Drugim pokojem jest thriller Teatr żywych lalek, polecany jest on nieco starszej młodzieży oraz osobom dorosłym. Zalecany wiek to 16 lat. Pokój bardzo logiczny, składający się z ciekawych rozwiązań. Stopień trudności to średniozaawansowany. W pokoju panuje ciemność oraz mroczny klimat.

Ile to kosztuje?

Ceny zaczynają się od 80zł za grupę. Pełen cennik można znaleźć na stronie internetowej Escape Gdańsk.

Gdzie się znajdujemy?

Pokój zagadek zlokalizowany jest w Gdańsku, ul. Do Studzienki 28.

Jak można dokonać rezerwacji?

Należy zadzwonić pod nr 574-345-775 i umówić się na wybrany termin.

Podsumowując, escape room trójmiasto to świetna zabawa dla osób w każdym wieku, nie ważne czy masz 10 lat czy 80, powinieneś przyjść i spróbować nowej formy rozrywki, która robi się popularna w każdym mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here