Atrakcyjne zabawki dla dzieci wykonane ze sklejki

0
1299

W dzisiejszych czasach większość rodziców jest w stanie zapewnić dzieciom ogrom różnego typu zabawek. Ze względu na to, że sami w wieku dziecięcym nie posiadaliśmy elektronicznych gadżetów, to teraz obdarowujemy nimi swoje pociechy. Zabawki świecą, gadają, ruszają się. Jednak dbając o prawidłowy rozwój dziecka, nie powinniśmy podawać mu wszystkiego na tacy. Warto dawać zabawki, które mogą malucha czegoś nauczyć albo odkryć jakieś jego talenty. Z całą pewnością do grupy takich pozytywnych zabawek należą te, które wykonano ze sklejki.

Jakie zabawki i akcesoria są wykonywane ze sklejki

To zadziwiające jak wiele różnych zabawek wykonuje się ze sklejki. Na uwagę zasługuje domek dla lalek ze sklejki. W sprzedaży jest wiele wariantów takiego domku. Zakupić można domek parterowy lub domek piętrowy. Przy czym domek parterowy posiada często uchwyt do przenoszenia. Poszczególne modele domków różnią się między sobą wyglądem elementów (na przykład dachu lub płotu). Każdą budowlę można indywidualnie wyposażyć meblami wykonanymi ze sklejki, takimi jak szafki, łóżka, stoły, krzesła itd.

Warto podkreślić, że takimi zabawkami chętnie bawią się nie tylko dziewczynki, ale także chłopcy. Szczególnie gdy do domku przynależy stajnia, garaż oraz parking. Z poszczególnych elementów można zbudować całe dziecięce miasto.

Ze sklejki wykonuje się również różnego typu gry. Gdy nasze dziecko zaczyna uczyć się literek, to warto sprawić mu grę edukacyjną ZOO. Do ćwiczeń pamięci i spostrzegawczości nadaje się natomiast gra pamięciowa memory, której bohaterami są zwierzęta lub cyrkowcy.

Oprócz typowych zabawek, ze sklejki wytwarzane są akcesoria do pokoju dziecięcego. Wśród nich znajdują się między innymi: skrzynki oraz pudełka na zabawki i inne dziecięce skarby, sklejkowa mapa świata do przymocowania na ścianie, lampiony, podesty, dekoracje świąteczne, ozdoby choinkowe, napisy, sanki dekoracyjne, skrzynki na listy do Świętego Mikołaja. Ogromne wrażenie robi także regał w kształcie samochodu.

Dlaczego akurat ze sklejki?

Bo sklejka posiada wiele pozytywnych właściwości. Jest przede wszystkim materiałem ekologicznym, czyli przyjaznym środowisku. Do montażu wykonanych z niej wyrobów nie trzeba żadnych narzędzi.

W przypadku produktów przeznaczonych dla dzieci sklejka pełni bardzo istotną funkcję. Pozwala uruchomić wyobraźnię i rozwinąć kreatywność. Młody właściciel domku ze sklejki może samodzielnie zadecydować o wyglądzie, wyposażeniu i zdobieniu domku. Nie ma problemu, aby taki przedmiot pomalować farbami do drewna. To świetna zabawa i pomysł na wspólne spędzenie czasu rodzica z dzieckiem.

Gdzie kupić domki ze sklejki i inne zabawki oraz akcesoria do dziecięcego pokoju?

Gdy zdecydujemy się na zakup zabawek ze sklejki, powinniśmy skorzystać z oferty sklepu, który sprzedaje produkty posiadające odpowiedni certyfikat FSC (Forest Stewardship Council – certyfikat dla wyrobów z drewna i papieru). Taki certyfikat posiada marka zesklejki.com.

Zasadniczym celem firmy jest oferowanie wysokogatunkowych produktów, które jednocześnie charakteryzują się klasyką i prostotą. Wszystkie wyroby są bezpieczne dla użytkowników. Co istotne, zesklejki.com oferuje swoje usługi zarówno detalistom, jak i hurtowniom. Posiada nowoczesne zaplecze technologiczne, które pozwala na realizację indywidualnych potrzeb klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here