KOLONIE DLA DZIECI 2019 – NAD MORZEM I NAD JEZIORAMI

0
2038
KOLONIE DLA DZIECI 2019 - NAD MORZEM I NAD JEZIORAMI

Słońce, piasek i woda to długo wyczekiwany przez dzieci, idealny obraz wakacji, dlatego kolonie nad morzem lub jeziorem to doskonały wybór zarówno dla starszaków, jak i maluszków.

W JAKIM WIEKU PIERWSZY WYJAZD NA KOLONIĘ?

Letnie kolonie 2019 to oferta skierowana do dzieci już od 6. do 11. roku życia. Dla starszaków (12-18 lat) jak co roku przygotowaliśmy oddzielną ofertę obozów ze względu na oczywiste różnice w sposobie funkcjonowania i zainteresowań nastolatków. Specjalnie przygotowane oferty kolonii zapewniają dziecku zajęcia dostosowane do wieku i zainteresowań, ale także elementy programu stworzone specjalnie dla najmłodszych milusińskich, takie jak codzienne czytanie bajek na dobranoc z racji na potrzebę większej ilości uwagi u małych dzieci w trosce o ich jak najlepsze samopoczucie. Ze względu na wiek uczestników szczególną uwagę przykładamy do bezpieczeństwa dzieci w trakcie obozów, aby móc je zapewnić, tworzymy małe, kameralne grupy wychowawcze, a każde zajęcia nad wodą odbywają się oczywiście pod czujnym okiem ratowników. Oferta kolonii 2019 to szeroki zakres programów tematycznych do wyboru, z których na pewno każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

PIERWSZA KOLONIA SMYKA

Pierwsza kolonia smyka to gwarancja powrotu do domu z całym mnóstwem wspaniałych wspomnień, umiejętności, znajomości i uśmiechem od ucha do ucha! W programie kolonii 2019 są między innymi produkcja wielkich baniek mydlanych, wyścigi zdalnie sterowanych samochodzików, udział w hawajskiej imprezie, budowa bazy, gra w gigantyczny twister, tworzenie konstrukcji z rurek bump, kąpiele w basenie i oczywiście długo wyczekiwane plażowanie!

KOLONIA LEGO ELVES

Specjalna oferta dla małych wielbicielek klocków LEGO. Na tej kolonii dla dzieci stworzymy swój własny, piękny, nadmorski kurort, ale to nie wszystko, bo czeka na nas wiele naprawdę magicznych atrakcji jak lepienie stworków z kolorowych mas, własnoręczne wykonanie pięknych, pachnących mydełek, czy wielkiej makiety miasteczka. Czeka na was cała masa rozmaitych zestawów LEGO Friends, LEGO Elves, LEGO Belville i LEGO City!

MAGICZNA KOLONIA

Kto powiedział, że magia nie istnieje? Ale, ale… najpierw stworzymy dla siebie prawdziwe różdżki, znaki zodiaku całe w gwiezdnym pyle, ulepimy małych pomocników z kolorowych mas, poznamy liczne rośliny i stworzymy swój własny, czarodziejski zielnik. Oprócz tego na naszej kolonii dla dzieci przeczytamy wiele magicznych opowieści i obejrzymy filmy pełne magicznych wątków. Poznaj kodeks czarów, naucz się odróżniać dobro od zła i uratuj kogoś, kto znajdzie się w potrzebie!

KOLONIA ARTYSTYCZNA

Bardzo bogaty program czeka także na małych artystów. Na tej kolonii 2019 sami stworzymy piękne, kolorowe i pachnące latem mydełka, trójwymiarowy model zamku i makietę wymyślonego przez nas miasteczka. Oprócz tego poprawimy swoje umiejętności plastyczne tworząc prace rozmaitymi technikami – między innymi węglem, farbami, kredą i kolorowymi masami do lepienia. Czekają na nas jednak nie tylko artystyczne atrakcje – spróbujemy pobiegać po jeziorze na specjalnych, pływających, wodnych matach, weźmiemy udział w koloriadzie – magicznym święcie kolorów i wykonamy tatuaże z henny.

INNE ATRAKCJE

Niezależnie od zainteresowań dziecka i wybranej przez nie oferty, każda kolonia w swoim programie zawiera liczne dodatkowe atrakcje, takie jak gry terenowe, liczne wycieczki, olimpiady sportowe, bitwy na balony z wodą, ogniska, czy dyskoteki! Kolonie 2019 będą pełne tematów, pomysłów i na pewno każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here