Tort na urodziny dla dziecka – jak go uatrakcyjnić?

0
4788

Urodziny dziecka to ważne wydarzenie – dzień, w który chcemy sprawić, aby nasza pociecha czuła się jak najbardziej wyjątkowa i kochana. Z tego względu kupujemy wymarzone prezenty, organizujemy zabawy w domu czy miejscach z basenami wypełnionymi kulkami, a także przygotowujemy atrakcyjne smakołyki z tortem na czele. Jak jednak możemy sprawić, aby zwykłe ciasto z cukierni nabrało bardziej indywidualnego charakteru? Co zrobić, kiedy nie mamy gdzie zamówić personalizowanego tortu dla naszej pociechy? Rozwiązaniem tych problemów mogą być różnorodne dodatki cukiernicze.

Dodatki dla fanów gier

Dzieci lubią kolorowe rzeczy i tort urodzinowy nie jest tu wyjątkiem. Jeżeli chcemy sprawić, by ciasto z cukierni nabrało bardziej indywidualnego charakteru, możemy sami udekorować je różnymi elementami, jak np. opłatki na tort. Jeżeli nasze dziecko lubi grać, możemy wybrać motyw dotyczący jego ulubionego bohatera lub gry jako takiej, a nawet dobrać inne, już niejadalne dekoracje pod wzór jaki umieścimy na cieście. Przykładowo, jeżeli nasza pociecha wsiąkła w świat Minecrafta, warto rozważyć takie dodatki do imprezy urodzinowej: https://www.tortoweozdoby.pl/223-minecraft.

Dla fanek kreskówek też coś się znajdzie

Praktycznie co roku jesteśmy w stanie obserwować boom wśród dziewczynek na jakiś konkretny film, bajkę lub serial dla dzieci. Parę lat temu królowały takie tytuły, jak High School Musical czy Violetta, a obecnie wciąż bardzo popularnym motywem jest Frozen. Jeżeli nasza córka lubi tego typu bajki, również jesteśmy w stanie wybrać ozdoby na tort nawiązujące do wybranego motywu. Dobrym przykładem może tu być np. kolekcja dotycząca właśnie Krainy Lodu: https://www.tortoweozdoby.pl/164-kraina-lodu.

Inne bajki też są w modzie

W przypadku chłopców również co jakiś czas wypływają filmy, kreskówki lub bajki, które przez dłuższy czas utrzymują się na topie. Przykładem takich tytułów mogą być Minionki czy Psi Patrol, które są chętnie oglądane przez dzieciaki. Jeżeli więc nasza pociecha lubi któryś z popularniejszych tytułów, warto rozejrzeć się za ozdobami z motywem lub główną postacią z tego uniwersum. Dodatki związane z Psim Patrolem możemy znaleźć np. tutaj: https://www.tortoweozdoby.pl/180-psi-patrol.

Dodatki do tortów to ciekawe urozmaicenie głównego „dania” na urodzinowym stole naszych dzieci. Jeżeli poszukamy inspiracji w internecie, możemy znaleźć wiele przykładów, jak kreatywnie ozdobić nawet najprostsze ciasto z cukierni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here