Jak zorganizować urodziny dziecka?

0
2140

Dla większości dzieci, urodziny to najważniejszy dzień w całym roku. Aby zapewnić maluchowi niezapomniane przeżycia w dniu urodzin, warto zabrać go do rodzinnego wesołego miasteczka, parku linowego lub wrotkarni. Interesującym pomysłami na prezent są kreatywne warsztaty, np. wyrobów cukierniczych, czekolady czy świec zapachowych.

Urodziny dziecka w rodzinnym parku rozrywki

Inspiracji na pomysły urodzinowych prezentów dla dziecka można szukać na portalach internetowych, jak np. superprezenty. Jednym z nich jest całodniowy pobyt w rodzinnym parku rozrywki. W takich miejscach na najmłodszych czeka szereg atrakcji, np.: karuzele, place zabaw, kolejki, trampoliny, zjeżdżalnie, mini zoo czy boiska do gry w piłkę. Wesołe miasteczka oferują dzieciom także możliwość nauki jazdy konnej, przejażdżki samochodem terenowym lub wozem strażackim, wyścigi elektrycznymi samochodzikami czy ogniska z pieczeniem kiełbasek. Każdy maluch znajdzie tam coś dla siebie i co pewne, będzie miał niezapomniane urodziny.

Park linowy dla dzieci

Ciekawym pomysłem na urodzinową niespodziankę dla podopiecznego jest zabranie go do parku linowego. To doskonała okazja na aktywne spędzenie czasu i wspólną zabawę z rówieśnikami. Najpopularniejszymi atrakcjami parku linowego są: spacery między drzewami po linie, pokonywanie przeszkód na wysokich platformach, mini ścianki wspinaczkowe oraz zjazdy linowe. Każde dziecko przed wejściem na poszczególną atrakcje ubierane jest w specjalny sprzęt asekuracyjny oraz kask, dzięki czemu zabawa jest całkowicie bezpieczna.

Kreatywne warsztaty dla najmłodszych

Na stronach z oryginalnymi prezentami, popularnością cieszą się kreatywne zajęcia manualne dla najmłodszych. Do najciekawszych z nich należą, np.: warsztaty wyrobów cukierniczych i czekolady, ceramiczne a także wyrobu mydeł i świec. Prezent dla dziecka w postaci takich zajęć rozbudza w dziecku kreatywność, uczy samodzielności i przede wszystkim stanowi wspaniałą zabawę.

Urodziny dziecka we wrotkarni

Wrotkarnia to oryginalne miejsce do zorganizowania dziecku urodzin. Z placówki mogą korzystać dzieci już od 4. roku życia. Duży wybór rodzajów wrotek pozwoli każdemu maluchowi dobrać odpowiedni rozmiar dla siebie. Na sali do jeżdżenia rozbrzmiewa wesoła muzyka, a niektóre wrotkarnie oferują swoim klientom możliwość nauki tańca na wrotkach. Dzieci w czasie jazdy powinny być ubrane w wygodny strój, który nie będzie krępować ruchów oraz ochraniacze na kolana i łokcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here