Zagraniczne wakacje z dzieckiem? Wybierz hotele z polskimi animacjami

0
1012
Zagraniczne wakacje z dzieckiem

Wszystko wskazuje na to, że wakacje 2021 będą ze znacznie mniejszymi obostrzeniami niż ubiegłoroczne. Dlatego warto już teraz zastanowić się nad tym, dokąd pojechać na zasłużony wypoczynek. Odpowiedni wybór miejsca ma wyjątkową wagę zwłaszcza w przypadku wczasów rodzinnych – przecież dzieci nie mogą się nudzić.

Wakacje z dziećmi? Jak najbardziej

Osoby dorosłe zawsze znajdą sobie jakąś rozrywkę. Niektórym nawet wystarczy beztroskie leżenie w promieniach słońca i wieczorne biesiady przy dobrym jedzeniu i wyśmienitych trunkach. Jednak z dziećmi trochę gorzej. Zabawy w piasku i pluskanie w wodzie szybko się nudzi, a wtedy maluchy zaczynają marudzić. W efekcie dziecko niezadowolone, natomiast rodzice zdenerwowani – chcieli spokojnie wypocząć, ale nie jest to im dane.

Dlatego trzeba mądrze planować wyjazd rodzinny i wybierać hotele z polskimi animacjami dla najmłodszych. W takich obiektach nie brakuje placów i pokojów zabaw, aquaparków czy lunaparków, aby zapewnić maluchom atrakcje sportowo-rekreacyjne. Jednak to nie wszystko, ponieważ odpowiednio przygotowane osoby organizują interesujące programy artystyczne, a także gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci są pod opieką profesjonalnych animatorów, a rodzice mają chwile spokoju na plaży lub zwiedzaniu miasta.

Doskonałą propozycję na wakacje z dziećmi ma biuro podróży Itaka. Klub Przyjaciół Itaki we współpracy z parkiem rozrywki Energylandia przygotował wspaniałe programy dla maluchów na cały sezon turystyczny. Pokoje rodzinne w starannie wyselekcjonowanych hotelach, a do tego mnóstwo atrakcji i polskie animacje – to wszystko czeka na rodziny w Grecji, Turcji, Egipcie czy Hiszpanii. Animacje trwają codziennie, nie mniej niż 4,5 godziny. Nawet wieczorami dorośli mogą się udać na romantyczną kolację, bo w tym czasie ich pociechy bawią się na minidyskotece. Pełna oferta dostępna jest tutaj.

Proponowane kierunki na wakacje 2021

Proponowane kierunki na wakacje 2021

Już od kilku lat niewiele się zmienia. Nadal wielu Polaków chętnie spędza wolny czas w dobrze zorganizowanych kurortach greckich, egipskich czy tureckich. W przypadku Grecji szczególnie przyciągające okazują się wyspy z Kretą, Korfu, Rodos i Zakynthos na czele. Baza turystyczna jest na wysokim poziomie, a dodatek polskich animacji jeszcze podkreśla atrakcyjność ofert.

Swoich zwolenników ma również piękna Riwiera Turecka z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i walorami przyrodniczymi, a jednocześnie rozległymi plażami. Jak co roku wiele osób z pewnością wybierze Egipt, w którym beztroski wypoczynek można połączyć z możliwością zobaczenia pamiątek po starożytnej cywilizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here