Urządzenia medyczne producenta Medika

0
1517
Urządzenia medyczne producenta Medika

Sukces kliniki medycyny estetycznej zależy od tego, jak dobrze wyposażone są gabinety kosmetologów. Każdy właściciel powinien zadbać o wybór najlepszych urządzeń medycznych przy pomocy, których można przeprowadzać różne procedury zarówno na twarzy jak i na całym ciele. Najpopularniejszym urządzeniem jest kombajn kosmetyczny, który ma świetną funkcjonalność. Polski producent urządzeń medycznych Medika posiada różne modele do wykonywania kosmetologii sprzętowej. Oferuje zakup doskonałej jakości kombajnów kosmetycznych oraz urządzeń do sprofilowanych zabiegów takich jak np. RFRAX LIFT do liftingu twarzy czy Thermcell do niwelowania rozszerzonych naczynek za pomocą termolizy.

Wielofunkcyjne urządzenia medyczne do salonów medycyny estetycznej

Kombajn kosmetyczny to urządzenie medyczne, które umożliwia specjalistom przeprowadzanie różnych zabiegów pielęgnacyjnych dla skóry i ciała przy  pomocą jednego urządzenia. Za jego pomocą można oczyścić, ujędrnić i odmłodzić skórę właściwą twarzy. Takie urządzenie jest podstawowym wyposażeniem każdego salonu piękności. Charakteryzuje się wielofunkcyjnością, niezawodnością i łatwością w obsłudze.

Zabiegi wykonywane przy użyciu kombajnu dają doskonały efekt przeciwstarzeniowy, eliminują obrzęki, zwalczają zmiany związane z wiekiem, sprzyjają ujędrnieniu tkanki mięśniowej twarzy i aktywują procesy ważne dla organizmu. Skóra w wyniku tych zabiegów otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze, zwiększa się jej elastyczność i sprężystość.

RFRAX LIFT to urządzenie medyczne do liftingu twarzy

Lifting RF jest najnowszą technologią, dzięki której można przywrócić skórze młodość, ponieważ zabieg stymuluje w niej neokolagenezę i odnawiają się komórki skóry. Można osiągnąć taką wydajność, stosując ekspozycję na fale radiowe lub prądy wysokiej częstotliwości. Ogrzewają warstwę powierzchniową skóry, co pozwala aktywować odbudowę. Producent urządzenia medycznego RFRAX LIFT Medika oferuje zakup sprzętu do litingu twarzy, dekoltu, szyi, dłoni i brzucha, gwarantując wysoką, jakość produktów. Procedura liftingu RF to połączenie metody nakłuwania skóry mikroigłami z ogrzewaniem tkanek za pomocą fali radiowej.

Profesjonalne urządzenie medyczne Medika RFRAX LIFT

Urządzenia medyczne takie jak RFRAX LIFT do liftingu twarzy mogą generować fale elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej, za pomocą, których napinana jest skóra. Zasada wydajności sprzętu polega na tym, że fale radiowe wnikają głęboko w skórę i ogrzewają ją. W rezultacie poprawia się krążenie krwi, normalizuje koloryt skóry, wygładzają się zmarszczki. Sposób działania tego urządzeniao: klasyczny, czyli pole działania w kształcie półkola, klasyczny laser frakcyjny, gdy występuje pole działania w kształcie odwróconego stożka oraz RFrax Lift to znaczy pole działania w kształcie stożka.

Na to urządzenie medyczne składają się dwie technologie w jednym zabiegu, dzięki czemu jego zastosowanie jest wielokierunkowe. Producent Medika wyposażył sprzęt w 3 rodzaje kartridży, mikroigłowy system RF. Głowica zabiegowa RFrax to możliwość regulowania częstotliwości 1 – 5 MHz. Natomiast głowica zabiegowa SRF to RF bipolarny o mocy do 60 W i pulsacji impulsu: od 1 Hz do 20 Hz.

Jakie urządzenie medyczne do liftingu kupić do salonu medycyny estetycznej?

Urządzenia medyczne do liftingu o działaniu odmładzającym najbezpieczniej jest kupować od sprawdzonych dystrybutorów, szczególnie bezpośrednio od producenta. O tym, które urządzenie należy kupić, decyduje właściciel salonu, jednak ważne jest, aby urządzenie posiadało wszystkie niezbędne dokumenty potwierdzające jego jakość i odpowiednią funkcjonalność. W firmie Medika można dokonać zakupu urządzenia RFRAX LIFT w najnowszej technologii do termoliftingu skóry. Producent oferuje doskonałej, jakości sprzęt do odmładzania twarzy, dzięki czemu kosmetolog będzie mógł zachęcić pacjentów do skutecznych procedur zapewniających efekty już po jednej sesji zabiegowej.

Urządzenia kosmetyczne – termoliza Medika Premium Thermcell

Nieestetyczne zaczerwienienie skóry jest uważane za poważną wadę kosmetyczną, a w niektórych przypadkach wskazuje na nieprawidłowości w organizmie. Półprzezroczyste małe naczynia krwionośne (naczynia włosowate), które są szczególnie widoczne podczas ich rozszerzania, nadają skórze czerwony odcień. Problem rozszerzonych naczyń włosowatych i zaczerwienienia na twarzy ma kilka nazw: sieć naczyniowa, pajączki, trądzik różowaty lub teleangiektazja.

Urządzenie medyczne Thermcell polskiego producenta Medika działa na zasadzie termolizy to znaczy rozkładu związku chemicznego, który zachodzi w wyniku działania podwyższonej temperatury. Ta sprawdzona metoda jest obecnie najbardziej skuteczna w redukowaniu lub usuwaniu rozszerzonych naczynek. Prąd o bardzo dużej częstotliwości przepływając przez naczynko powoduje koagulację hemoglobiny trwale niszcząc naczynko. Metoda termolizy okazała szybka, bezkrwawa, niepowodująca silnych dolegliwości bólowych.

Wyposażając salon kosmetologiczny w wyżej opisany sprzęt uzyskuje się precyzję i bezpieczeństwo w trakcie zabiegu i po nim, ponieważ urządzenie medyczne oddziałuje tylko na obszar zabiegowy, nie powodując urazów otaczających tkanek. Kosmetolog ma pełną kontrolę intensywności impulsów, dzięki czemu zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny. Jest to metoda wykorzystująca jednocześnie działanie prądu stałego oraz zmiennego.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/content/15-urzadzenia-medyczne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here