Urodziny dla dzieci w sali zabaw – przyjęcie inne niż wszystkie!

0
2049
Urodziny dla dzieci w sali zabaw – przyjęcie inne niż wszystkie!

Chcesz urządzić dla swojej pociechy takie urodziny, które będą zapamiętane na długo? Wybierz imprezę w sali zabaw!

Coraz więcej rodziców rezygnuje z organizacji imprez urodzinowych dla swoich dzieci w domach. To nie tylko kwestia wygody, ponieważ urodziny dla dzieci wymagają odpowiedniego przygotowania, ale również warto wskazać na atrakcje, które czekają na najmłodszych wtedy, gdy przyjęcie będzie wyprawione gdzieś indziej.

Doskonałym miejscem na imprezy dla dzieci, w tym także na urodziny dla dzieci w Warszawie, może być sala zabaw. Odświętnie udekorowana sala oraz specjalne atrakcje dla najmłodszych mogą sprawić, że wydarzenie to na długi czas pozostanie w pamięci solenizanta oraz jego gości!

Urodziny dla dzieci w sali zabaw – przepis na udaną imprezę

Samodzielne przygotowanie urodzin dla dziecka może być nie lada wyzwaniem. Sprzątanie, dekorowanie domu, gotowanie, a następnie serwowanie posiłków i sprzątanie po imprezie mogą zająć nie tylko sporo czasu, ale także dużo kosztować.

Gdy zdecydujemy się na imprezy dla dzieci organizowane poza domem, na przykład w sali zabaw, możemy zapomnieć o tych niedogodnościach! Urodziny dla dzieci w takich właśnie miejscach to przede wszystkim kompleksowa obsługa – w skład oferty wchodzi wtedy nie tylko wynajęcie salki na określony czas, ale także napoje i przekąski dla najmłodszych, usługi animatora, a także bilety wstępu na salę zabaw dla wszystkich uczestników przyjęcia.

Możemy także wybrać szereg dodatkowych usług, na przykład są to:

  • specjalna dekoracja sali
  • malowanie buzi
  • skręcanie balonów
  • wykonanie brokatowych tatuaży
  • pokaz iluzjonisty
  • piniata
  • tort urodzinowy
  • zaproszenia dla gości

Najczęściej sale zabaw proponują rodzicom i opiekunom specjalne pakiety urodzinowe, które obejmują określone z powyższych usług w konkretnych cenach, dlatego też można dopasować je do swoich potrzeb oraz budżetu.

Przed zdecydowaniem się na rezerwację konkretnej oferty warto zapoznać się bliżej z jej zakresem, aby wybrać taki pakiet, który będzie najbardziej korzystny.

Ile kosztuje impreza dla dzieci w sali zabaw?

Wbrew pozorom za urodzinowe imprezy dla dzieci w Warszawie oraz w innych miastach wcale nie musimy płacić bardzo dużo! Cena jest niekiedy porównywalna z organizacją przyjęcia w domu, a przy tym jest to znacznie wygodniejsza opcja dla rodzica, który nie musi zajmować się niczym we własnym zakresie.

Ceny za urodziny dla dzieci w salach zabaw rozpoczynają się już od około 50 złotych za jednego uczestnika. Tyle zapłacimy za niego w pakiecie podstawowym, najczęściej także poza weekendem, czyli od poniedziałku do czwartku. Najwięcej za imprezy dla dzieci w salach zabaw zapłacimy od około 70 do 90 złotych za jedną osobę. Wówczas pakiet włącza najczęściej większy poczęstunek, dłuższy czas pobytu na sali zabaw, dodatkowy prezent dla solenizanta, specjalne animacje.

Urodziny dla dzieci w Warszawie? Tylko w sali zabaw Airo Space Kids!

Szukasz dobrego miejsca na imprezy dla dzieci w Warszawie? Sprawdź już teraz ofertę sali zabaw Airo Space Kids, która znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej. To właśnie w tym miejscu dla najmłodszych przygotowano wyjątkową salę zabaw o kosmicznym wnętrzu, które przypomina statek kosmiczny oraz obce planety. To nie lada gratka dla każdego malucha!

Urodzin dla dzieci w sali zabaw Airo Space Kids odbywają się w tematycznych salkach, które przyciągają uwagę swoim oryginalnym wyglądem. Do dyspozycji jest kilka pakietów urodzinowych, których ceny rozpoczynają się już od 50 złotych za jednego gościa. Można także skorzystać z dodatkowych usług, na przykład zamówić tort, animacje, piniatę, iluzjonistę, malowanie buzi. Rodzice mogą także zamówić dodatkowy stolik dla siebie albo też udać się do pobliskiego centrum handlowego na zakupy.

Podsumowując, gdy chcesz, aby urodziny dziecka były jedyne w swoim rodzaju, pomyśl o urządzeniu ich w sali zabaw. Dla solenizanta oraz dla jego gości takie przyjęcie urodzinowe na pewno będzie wyjątkowe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here