Misja sklepu klocki.edu.pl

0
2375

Od samego początku istnienia naszej firmy Ollineck i sklepu klocki.edu.pl, zależało nam na tym, żeby pokazać dzieciom i rodzicom, że klocki to najlepsza zabawka na świecie, która niesamowicie kształtuje wyobraźnię i nigdy się nie nudzi.

Możemy śmiało powiedzieć, że cel realizujemy z powodzeniem. Szeroki asortyment naszego sklepu pokazuje, jak wiele postaci mogą przyjmować klocki i że rodzice mogą wybierać spośród naprawdę masy inspiracji, w zależności od zainteresowań dziecka oraz etapu rozwoju, na jakim aktualnie się znajduje. Proponujemy klocki dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Stawiamy na najlepszą jakość, oryginalność i przede wszystkim bezpieczeństwo. Jesteśmy pewni, że klocki to zabawka, która dba o rozwój każdej płaszczyzny małego człowieka- począwszy od zdolności manualnych, poprzez kreatywność i wyobraźnię, a skończywszy na psychice i osiąganiu nowych umiejętności.

Nagrody w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”

Dzięki celom, które założyliśmy sobie od początku istnienia i konsekwentnemu dążeniu do nich, możemy śmiało powiedzieć, że nasza firma jest doceniana, czego dowodem są liczne nagrody. Jedną z najważniejszych dla nas jest pierwsze miejsce w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku” za klocki konstrukcyjne Loowi.

Bycie w zaszczytnym gronie laureatów tak ważnego plebiscytu jest dla nas niezwykle ważne. Przede wszystkim należy wspomnieć, że „Świat Przyjazny Dziecku” to najstarszy konkurs tego rodzaju w Polsce. W XVI edycji konkurencja była naprawdę ogromna, a laury przypadły wyłącznie najlepszym produktom. Wygrana w tak istotnym plebiscycie to potwierdzenie, że w nasze klocki warto zainwestować. Jest to również najważniejszy certyfikat uznania, potwierdzający jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Zwycięzcy konkursu są wybierani przez jury, w skład którego wchodzą eksperci z różnych pokoleń, o innych przekonaniach i poglądach. Dbają oni o to, by świat dziecka uczynić przyjaznym i bezpiecznym, a rodzicom pokazać, które zabawki będą możliwie najlepszym wyborem.

Klocki konstrukcyjne Loowi, które zdobyły laury w „Świecie Przyjaznym Dziecku” to idealna opcja dla dzieci w różnym wieku. Klocki posiadają żywe kolory, wyjątkowy kształt i sposób łączenia. Pozwalają ćwiczyć zdolności manualne i budować niezwykle konstrukcje, które są ruchome. Jesteśmy pewni, że Loowi stanowią nieustanne źródło inspiracje na naprawdę wiele godzin zabawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here